13 Haziran 2007 08:59

Hayek ve Buscemi

İki sıkı oyuncu, çiçeği burnunda yönetmenin filminde buluştu!

Son dönemin en çarpıcı oyuncularından biri ilk sinema filmini çekmeye hazırlanıyor. Edmond filminde çok sevdiğimiz William H. Macy, Keep Coming Back projesi için ünlü oyuncuları buluşturdu. Selma Hayek ve Steve Buscemi, Mos Def ile birlikte kamera önüne geçmeye hazırlanıyor!William H. Macy'in oyuncu olarak da katkıda bulunacağı proje, aşık olduğu striptiziciye yaklaşabilmek için alkolikler derneğinin toplantılarına katılmaya başlayan bir gencin eğlenceli serüvenini anlatacak.Filmin çekimleri Temmuz ayında Los Angeles'da gerçekleştirilecek. Yönetmen Macy daha sonra ise House of Re-Animator için Amerikan Başkanı rolüne bürünecek!
Yorumlar
  • buscemi ve macey i nedense hep birbirine karıştırırdım eskiden,ikiside albino hastasını andıran soluk tenleri canlandırdıkları tuhaf,sıradışı karakterlerle Hollywood un en iyi karakter oyuncularındandır.Bu ikilinin aynı projede yer alacak oluşu kaderin bir cilvesi belkide.Bu arada Buscemide sinemanın en güzel sarışını siena miller dan sonra sinemanın en güzel esmeri hayek e el atmış.Yönetmenlik adama yaramış baksanıza...

  • William H. Macy oyunculuğuyla beğenimi kazanmış bir sinemacı, inşallah yönetmenliğiyle de beğenimi kazanır. Salma Hayek, güzel ve rol yapabilen ender oyunculardan. Steve Buscemi ise kendisinden fazla söz ettirmemesine rağmen, oynadığı her rolün altından başarıyla kalkmş bir oyuncu. Güzel bir film ortaya çıkacak gibi...

  • Salma Hayek çok zeki bir oyuncu olmasına rağmen n eyazık ki değeri bilinmedi. Hollywood un en güzel kadınlarından bayılıyorum ona..Buscemi ise zaten çok karizmatik ve zeki bi adam.Manik depresif te müthişti. Rezervuar köpekleri, meksikalı da hep eğlenceli karakterleri oynuyodu. Bu filmi merakla bekliycem. 2 iyi oyuncuyu bi filmde görmek nadir olan bişey.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir