23 Eylül 2005 01:54

Hayes Kardeşler Korkutacak

The Turning'in senaryosu Hayes'lere emanet

Universal Pictures, klasik bir korku öyküsünü beyazperdeye getirmek için çalışmalarına başladı. Henry James'in günümüze uyarlanmış hikayesi The Turn of the Screw'dan ortaya çıkacak olan The Turning, Chad ve Carey Hayes tarafından senaryolaştırılacak.Filme kaynaklık eden öykü ilk olarak 1898 yılında Amerika'da yayımlanan, Collier's Weekly'de çıkmıştı. Film, iki öksüz çocuğa bakıcılık etmek için tutulan bir dadının, bulundukları ıssız kasabada çocukların ve kasabanın, gizemli, karanlık ve korkutucu sırları olduğunu farketmesini anlatmakta.Hayes kardeşler kısa sürede korku sinemasının aranılan senaristleri arasına girmeyi başlardılar. House Of Wax ile çıkış yakalayan ikilinin son yazdıkları senaryo The Reaping'in çekimleri devam etmekte. The Reaping'de, Hillary Swank başrolde oynuyor. Hayes kardeşler yeni bir proje ile uğraştıklarını açıkladılar, fakat isim vermekten çekiniyorlar.
Yorumlar
  • gerilim filmi sevmeme rağmen house of wax elisha cuthbert için izlemidim baya beğendim inşallah 2 si gelir.

  • klasik bir gerilim filmi işte o kadar.ikincisi falanda mümkünse gelmesin.

  • Her şeye rağmen ben bu Hayes kardeşlerin "House of Wax" (Mumya Evi) filmini beğendim. Özellikle konu/senaryo ve filmin geçtiği terkedilmiş esrarengiz kasaba izlenimi atmosferi çok iyidi. Ama çok iyi bir film olduğuda düşünülemez eleştirmenlerin dediği gibi... Bu adamların diğer filmlerinide merak ediyorum acaba "The Reaping" nasıl bişey olacak. Mumya Evi gibi gerilimli bir filmler yapsınlar bence... Bu arada yapılacağı açıklanan "House of Wax 2" hk.da neden bilgi hbr yok acaba yoksa yapılmayacakmı baksanıza başka filmler üzerinde çalıuşıyorlar...

  • bunlar artık çok klasikleşti başka konular lazım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir