14 Ağustos 2013 00:00

Hayranlarına kötü haber!

'Twilight'ın (Alacakaranlık) yazarı Stephenie Meyer, hikayenin devamını yazmayacağını söyledi.

Beyazperdeye de uyarlanan fantastik seri 'Twilight'ın (Alacakaranlık) yazarı Stephenie Meyer, hikayenin devamını yazmayacağını, sadece sonuyla ilgili küçük bir bilgiyi internette paylaşabileceğini açıkladı.

'Twilight'ın (Alacakaranlık) serisinin devamını bekleyen kitapseverlere yazardan kötü bir haber var. Serinin yazarı Stephenie Meyer, 'Twilight' için yeni bir kitap yazmayacağını açıkladı. Meyer Variety dergisine verdiği röportajda, “Her geçen gün kitaptan daha da uzaklaşıyorum. Benim için bitti” dedi.

Ünlü yazar artık daha çok 'Orta Dünya'yla ilgilendiğini belirterek, “Twilight için belki blog sayfama 3 paragraf bir yazı kaleme alarak hangi karakterin öldüğünü yazabilirim” diye konuştu.

Stephen Meyers, yazarlığın yanı sıra bugünlerde yapımcı kimliğiyle de ön planda. Meyers, son iki 'Twilight' filmini ve başka bir kitabı olan 'The Host'un yapımcılığını üstlenmişti. Meyers şu sıralar Fickle Fish Films şirketinin yapımcılığını üstlendiği 'Austenland' filminin tanıtımıyla meşgul.

'Twilight' serisi dünya çapında 48 milyon dolarlık satış elde etmişti. Kitaptan uyarlanan 5 bölümlük film ise 3.3 milyar dolar değerinde gişe hasılatı yaptı.

Yorumlar
  • KÖTÜ HABER YYYAAANNNİİİİ AMA BU SİTE SSSÜÜÜPPPEEERRRRRR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir