9 Şubat 2005 15:23

Hazine Avı Başlıyor

Tom Cruise'le gerçek dolarların peşinde

Dünyanın şimdiye kadar yayınlanmış en ilginç romanlarından biri kuşkusuz Michael Stadther'in A Treasure's Trove'u dur. Ayrıntılarına geçmeden belirtmemiz gereken, Paramount Pictures'ın, kitabın film haklarını Tom Cruise ve Paula Wagner için satın aldığı.New York Times'ın en çok satanlar listesine girmeyi başarmış olan A Treasure's Trove: A Fairy Tale About Real Treasure for Parents and Children of All Ages'da bir hazinenin peşinde geçebilecek gerçek bir hikayenin ipuçları da yer alıyor. Kitabın içine çeşitli ipuçları saklayan Stadther, kamuya açık mekanlara altın paralar saklamış. Eğer hikayedeki ipuçlarını çözebilir ve karşılığında altınları bulursanız size ödül olarak gerçek mücevherler verileceği vadediliyor. Elmas, yakut ve safir olarak belirlenen ödüllerin toplam değeri ise 1 milyon dolar. Ne yazık ki bugüne kadar hiçbir okur ödül kazanmayı başaramamış.Paramount'un haklarını satın aldığı kitabın sorumlu yapımcısı Tom Cruise olacak. Bu da akla, acaba kendisi de filmde rol alır mı sorusunu getiriyor. Bugüne kadar yaptığı filmlerde genelde kendi de oynayan oyuncunun son örneği ise Dünyalar Savaşı. Steven Spielberg'ün yönettiği filmin de ortak yapımcısı olan Cruise, yine kendisinin başrol oynayacağı Görevimiz Tehlike 3'e de ortak olmayı ihmal etmemiş.
Yorumlar
  • seven kardeş oscarlı yapıtlar diye bir kavram oldugunu sanmıyorum. tom güzel oynasa rolun hakkını verse zaten ona öngörürler oscarı ama adam oynayamıyor demekki

  • ya oynar.daha çok film çeker, para kazanır...ama bence paradan ziyade bi oscar alacak yapıt oluşturup onuda alması gerek....doğru değilmi????

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir