12 Şubat 2007 10:56

Hazırlan Kuzen!

Nicolas Cage, Dişi Hulk'ı beyazperdede görmek istiyor...

Hayalet Sürücü Nicolas Cage, 16 Şubat cuma günü dünya ile aynı anda bizim perdelerimizde de yerini alacak. Çizgi roman delisi olduğu bilinen oyuncu, Hayalet Sürücü'deki rol arkadaşı Eva Mendes'i başka bir Marvel kahramanı ile daha beyazperdeye taşımak istiyor: She-Hulk! Cage'in önermesi Marvel'ın ve prodüktörlerin ne derece ilgisini çeker bilinmez ama, dişi Hulk'ın da en az kuzeni Hulk kadar ilginç bir öyküsü olduğunu hatırlatalım. 1980 yılında doğan yeşil dişi, Jennifer Walters-Jameson'ın kuzeni Bruce Banner/Hulk'dan kan aldıktan sonra mutasyona uğramasıyla ortaya çıkmıştı. 80'li yıllarda Brigitte Nielsen'li bir proje düşünülmüş fakat hayata geçmeyi başaramamıştı.
Yorumlar
  • cage süpermen olamadıktan sonra iyice çizgi romanlarla bozdu kendini!! son zamanlarda çok kötü projelerde yer alıyor ve cepten yemeye başladı!!!

  • güzel olur diye düşünüyorum.

  • Çok lazımdı! :)

  • farklılık her zaman güzeldir...

  • işte yaratıcılık budur... yürüyün be kim tutar sizi :(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir