25 Eylül 2009 10:12

Helen

Güzel ve yetenekli oyuncu Ashley Judd, Helen projesi için kamera önüne geçiyor...

Böcek filmindeki inanılmaz performansı ile bizi şaşırtan, güzel ve yetenekli oyuncu Ashley Judd, Helen adını taşıyan ilgi çekici bir sinema projesinde rol almaya hazırlanıyor.Sandra Nettelbeck'in kendi senaryosundan yola çıkarak çekeceği film zor bir dönem geçiren bir müzik profesörünün mücadelesini ortaya koyacak.Ailesinin tüm yardımlarına karşın depresyondan kurtulamayan kadın, benzer bir ruh halini iyi tanıyan bir öğrencisinin desteği ile toparlamaya başlayacak.Henüz Helen projesinin detayları belli olmasa da psikolojik derinliği olan bir drama izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Judd'un bu rolü kapmasında Böcek'in de etkisi olduğuna hiç şüphe yok.
Yorumlar
  • Ashley Judd, hep teğet geçilmiş bir aktristtir. Güçlü oyunculuk ve iyi görünümün de satmadığı durumlar oluyor demek ki... Neyse, belki bu projeyle A grubu oyunculuk mertebesine erişir. İnşallah diyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir