6 Ekim 2006 12:07

Hello Karadeniz!

Pardon, füzemiz size düşmüş...

Yönetmen Kartal Tibet, senarist Kubilay QB Tuncer. Oyuncular arasında ise Metin Akpınar, Peker Açıkalın, Kadir Çöpdemir, Kıvanç Tatlıtuğ, Melis Birkan, Müşfik Kenter ve Müslüm Gürses var!!Amerikalılar Karadeniz'de 2, keyifli bir Karadeniz köyünü merkeze alarak, Türkiye'nin ABD ile olan ilişkilerine esprili bir dille bakmayı deneyecek. ABD Tahran için konuşlandırdığı bir füze rampasını sakarlıkla harekete geçirir. Kısa sürede füzeyi patlatmadan Karadeniz kıyılarına indiren Amerikalılar yerel halka çaktırmadan füzeyi almak üzere köye giderler.
Yorumlar
  • bencede bırakın sadri alışık tadında kalsın cılkını çıkarmayalım herşeyin...

  • bence bu film çekilsin güzel olacağa benziyoo.merak ettim...

  • Maalesef Kartal Tibetin yönetmenliğini yaptığı filmleri beğenmiyorum. Senaryo basit görünüyor. Müslüm Gürses'in şarkıcılığı tartışılabilir ama oyunculuğunun kötülüğü tartışılmaz bile. Bu film bana umut vermedi.

  • yapmayın ya...bırakın Sadri Alışık tadın da kalsın..

  • olmaz bundan bişey. yapmayın lütfen ama yaaa

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir