7 Temmuz 2005 17:30

Hep Biliyorduk

Geçen yaz neler olduğundan bahsedelim

Jennifer Love Hewitt'in serinin üçüncü filmine göz kırptığından bahsetmiştik. Filmjerk'ün bildirdiğine göre Sony, Ne Yaptığını Biliyorum, I'll Always Know What You Did Last Summer'la devam edecek.Michael Weiss'ın senaryosunu yazacağı filmin çekimlerine Ağustos sonunda Utah'da başlanması planlanıyor. İlkini Jim Gillespie, ikincisini Danny Cannon'un çektiği seride üçüncü film için yönetmen koltuğuna Damon Santostefano geçecek.Colorado'nun ufak bir kasabasında dehşet yeninde başlayacak ve dört arkadaş kasabanın festivalinden önce katili bulabilmek için bir ölüm kalım savaşı verecek. İkincisinin gerekliliği bile tartışılırken serinin üçlemesi nasıl tepki toplayacak beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • rezalet bir filmdi.herhalde şaka için bir film çekmişler."korkunç bir film" serisinin devamı gibi sanki daha çok.olamaz artık böyle senaryolar.harcadığım zamana yazık.1/10 2 i hakketmiyor.sakın izlemeyin.

  • bence tadında bırakılmalı 2 bile fazlaydı.

  • What He Knows, Might Kill You... slogani ile ifade edilen bir film! Serinin bu 3. bolumunde Jennifer Love Hewitt maalesef oynamiyor ama oynasa da kurtaramazmis. Begenmedim.

  • Bu arada J.Love Hewitt'in orada ne işi var!!İnanamıyorum ya Paris Hilton ın oynadığı korku filminde bile Paris 'i gördükçe aklımdan her türlü şey geçiyo ve filmle alakamı kesiyorum.Hewitt de öyle olursa ona böyle filmler yakışmazki.Neyse başarılar Jennifer Hanım'a!!!!

  • Ufff.....İyi de bu filmleri artık Türkler bile çekiyor!!!Ve bana çok basit geliyor.Scary Movie,Urban Legends...ya bu Amerikalı gençler ne kadar da macera severmiş.Bu filmlerden inan bıktım sizleri bilmem ama bu filmleri izlerken nedense en ufak bile gerilim hisstmiyorum artık ama dur bakalım belki bir farklılık olur da gererler bizi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir