11 Temmuz 2005 16:33

Hep Uzakdoğu'dan Olmaz Ya!

Malefique de yeniden çevriliyor

Uzakdoğu kökenli korkuların yeniden çevrimlerine alışmışken ünlü yapımcı Neal Moritz bir Fransız yapımına el attı. 2002'de Eric Valette tarafından çekilen korku filmi Malefique de İngilizce olarak yeninde çevrilecek.Orijinalinde senaryosu Alexandre Charlot tarafından yazılmış olan filmde dört mahkumun yaşadıkları dehşet anlatılıyordu. Birbirinden korkunç suçlar işlemiş ve aynı hücreyi paylaşmak zorunda olan mahkumlardan biri günün birinde duvarda açılan delikte bir kitap bulur.Dörtlünün entelektüeli Lassalle, tuhaf sembollerle dolu bu kitabı inceledikten sonra bunun yüzyılın başında yazılmış bir kara büyü kitabı olduğunu keşfeder. Büyüleri kullanıp hapisten kaçmaya karar verdiklerindeyse başlarına gelecekleri hesaplayamamışlardır.
Yorumlar
  • izlemeye değer enteresan

  • Bu Film'in etkisinde kaldım gercekten cok beyendim hakıkaten konusu olsun kalitesi olsun cok iyi bır film

  • kötü bir film olcağa benziyor. niye bir daha çeviriyorlarki anlamıyorum

  • Uzak doğu kökenli olduğu için demiyorum ama gerçekten senaryo sıkıntıları var galiba bu hollywood un.Bizm gençler bi ajans kursalarda abd ye senaryo pazarlasalar.Veya konularaı yoksa bizim tarihimize eğile bilirler. :))

  • Harika gibi görünüyo bakalım..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir