25 Eylül 2009 10:12

Hepimiz Hobbit İçin!

Peter Jackson ve arkadaşları yönetmen Guillermo del Toro'ya Hobbit filmleri için destek veriyor!

Hobbit projesinin ilk dönemleri hatırlayacağınız gibi oldukça karışıktı. Peter Jackson projeye katıldı, çekildi, gene katıldı, gene çekildi... Daha sonra usta yönetmen Guillermo del Toro'nun projeye katıldığını ve arka arkaya iki Hobbit filmi çekeceğini öğrendik. Bu dikkat çekici haberin ardından gelen yeni haber ise Hobbit için beklentileri iyice yükseltiyor. Peter Jackson ve arkadaşları da iki filme destek vermek üzere anlaşma imzaladılar. Yapım, senaryo ve tasarım süreçleri "yüzüklerin efendileri" tarafından yapılacak.Peki ne zaman, dediğinizi duyar gibiyiz. Çekimler 2009 yılında, vizyon 2011 ve 2012. Hazırlık için Hobbit'in kitabını ve özenli çizgi romanını okumayı ve hatta animasyonunu izlemeyi unutmayın.
Yorumlar
  • LoTR KaDaR OLaMaZ... Ama HeyeCanLa BeKLiYoRuM...

  • İşte prodüksiyon diye ben buna derim, bu kadar ince eleyip sık dokulunan bir iş elbette karşılığınıda alacaktır. 2011 yılı hobbitlerin yılı olacak, merakla bekliyoruz.

  • cıksın yha Tolkien eseri süper Tolkien yazarda filmi izlenmezmi idolüm hayatımın anlamı Tolkien yha

  • Bende deltoro güzel yönetecek gibi geliyor bu seriyi..

  • cok heycnlandim mnyak bişi bekliom tabe lotr serisi kadar ii olamas

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir