24 Ağustos 2006 11:09

Hepsi Kırık Kalpler

"Büyük aşk hikayelerinin filmi"

Hayatımın Kadınısın, yönetmen kimliği ile de oyunculuğuna benzer bir çıkış yapan Uğur Yücel'in yeni filmi. Yücel'in basın notlarını okurken, Yavuz Turgul filmlerini anımsadık birden, ki buna şaşırmamak gerekiyor. Belli ki Yücel bu filmi, kaybolan bazı duyguların ve filmlerin anısına yapmış.Görüntü yönetmenliğini Jürgen Jürges'in yapacağı filmin yazarı da, senaristi de Yücel. Başrolde ona eşlik eden isim ise dev oyuncu Türkan Şoray'dan başkası değil!Filmde 80'lerde ün yapmış bir şarkıcı, üst katına taşınan Tophaneli Tayfur ile yakınlaşarak hem hayatındaki ilişkilerini hem de duygusal yaşamını temize çekiyor. Bir tür, kalplerde ikinci bahar temizliği...Yücel filmi için "İki yalnız insanın filmi... Severek yazdım her insanı. Hepsi kırık kalpler" demiş. Bize, 24 Kasım'ı beklemek düşüyor.
Yorumlar
  • türkan sultanı çook sewooorumm onunla mükemmel bi film oljağıı kesinn merakla bekloorumMm

  • uğur yücelin oyunculuğunun eskisi kadar etkileyici olmadığını düşünüyorum ki bunda kendi kendisini yönetme çabasının da etkisi büyük. Nerdeeee o Yavuz Turgul yönetimindeki Uğur Yücel nerdeee kendi yönetimindeki uğur yücel. Bekleyip göreceğiz ama benim pek ümidim yok filden. Tek umudun filmde Türkan Sultanın olması

  • hadi bakalımm inş turk sinemasına yeni bi soluk kazandırır we bizleri gercek anlamda mutlu eden bi film cıkar ortaya...ayrıca turkan şoray ı görmek güzel olcak...bekliyelim bakalım.

  • mükemmel bişey olucak heralde merakla bekliyorum

  • uğur yücel "muhsin bey" tarzı bir film yapacak galiba.zaten muhsin bey filminin yarısı kadar bile güzel olsa süper bir film çıkar ortaya.heyecanlanmamak elde değil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir