25 Eylül 2009 10:12

Hepsini Vurma!

Ekim ayında izlediğimiz Hepsini Vur fimine ait reklam afişleri İngiltere'de yasaklandı!

Hepsini Vur filmini tanıtmak amacıyla bir dönem İngiltere sokaklarını kaplayan ve Paul Giamatti ile Clive Owen'ı silahlı gösteren film afişleri "Reklam Standartları Otoritesi" tarafından yasaklandı.İyi bir gişe yapan filmin yakında DVD'si çıkacak. Fakat filmin afişleri İngiltere'deki silahlı suçların artışına paralel olarak rahatsızlık yarattı. Liverpool'da 11 yaşında bir çocuğun kaza kurşunu ile ölmesinden sonra, silah ve şiddet kültürü İngiltere'de yeniden tartışmaların konusu oldu. Hepsini Vur'un eski afişleri bir daha hiçbir şekilde kullanılamayacak. Amaç ise sinema sektörünün bundan sonra afişler konusunda daha dikkatli olmasını sağlamak.
Yorumlar
  • Kötü adamın sürekli karısı tarfından aranması bile bize anlatılmak istenen bir şey zaten. Ne de kolay çözdüler sorunu- "Aile babasının Eline yakışmıyor" Başkaları kullansın silahı!Silah kimseye yakışmaz.Bence bu film bir gerçeği göstermek istiyor,silahları satanlar,kötü adamlar canavar, hayalet değil.Kendimizi yalanlarla kandırmayalım.Aramızdalar.Bizim gibiler.Karısı da var çocuğu da.

  • bu arada filmi çok güzel buldum ben

  • bende çok saçma buldum açıkcası film sonucda hem clive owen a böyle yasaklamalar getirilmemeli....o benim adamım ona göre ):nese sonucda çocuklarıda düşünmek lazım bu açıdan bakarsak mantıklı buluorum....olan olmuşş :)

  • doğru bir karardır ,ingiltere gazetelerini takip ettiyseniz bu afişler yüzünden kişi ölümleri gerçekleşmiştir, 16-22 yaş arası kişiler tarafından.

  • çok şaçma

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir