17 Kasım 2003 14:42

Her Akvaryum'da Bir Nemo

Nemo: Kayıp Balık, tüm zamanların en fazla satan DVD'si olmak üzere!

Son dönemin başarılı animasyon çaışmalarından Nemo: Kayıp Balık, ev sineması meraklılarından da yoğun ilgi görüyor. Film, tüm zamanların en fazla satan DVD'si olma yolunda hızla ilerliyor. Satışa çıktığı ilk hafta, filmi satın alan/kiralayan sinemaseverler 300 milyon dolar harcadılar! Satılan 17 milyon kopyanın, 13,5 milyonunu ise DVD formatındaki filmler oluşturuyor.Filmin önümüzdeki hafta, 14 milyon satarak rekoru elinde bulunduran, Sam Raimi ve Peter Jackson başyapıtları, Örümcek Adam ve Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği'ni geçmesi bekleniyor. Disney/Pixar yapımı etkileyici animasyon, küçük balık Nemo'nun kaybolmasından sonra, babasının serüvenlerle dolu mavi dünyada yaptığı yolculuğu anlatıyor.Bizim açımızdan ilginç olan ise, filmin henüz Türkiye'de vizyona girmemiş olması. Ocak 2004 gibi geç bir tarihte bizimle buluşacak...
Yorumlar
  • İlk kez duyuyorum. Nedir bu gerilik tüh bea!!

  • Animasyonlara ve Animelere ne zaman bizim ülkemiz de de gereken önem verilecek ? (Spirited Away in durumuda meçhul) Ahhh bizim dağıtımcı şirketlerimiz Ahhh!

  • Millet izledi,dvd'sini bile aldı.Allah bilir dvd'si filmden önce gelir

  • walla ne diyelim, amerikanın marstaki kolonisi filan olsaydık oraya gene turkiyeden önce gelecekti hearalde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir