25 Eylül 2009 10:12

Her Güne Bir Film!

Bu hafta vizyonda tam yedi film var. Üzülmeyin, biz sizin için program yaptık! İşte program ve tüyolar!

Cuma:Hayallerin Peşinde-Haftanın yorgunluğunu Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet'i izleyerek unutacak, bu enfes dönem filmi eşliğinde evlilik kurumunun doğası üzerine derin düşüncelere dalacaksınız. Sinemadan bir başyapıt izlemiş olarak ayrılacaksınız.Cumartesi:İki Çizgi-Filmi festivalde izleyen dostlarınızın eleştirilerini boşverin. Sinemayı kısa filmlerle öğrenen çok genç bir sinemacının iyi niyetli bir çabası var ortada. Belki karakterler inandırıcı değil, bütünlükten yoksun ama bazı bölümlerde tam bir kısa film lezzeti var.Pazar:Gölgesizler-Ümit Ünal son dönemin en çok konuşulan ve övülen edebiyatçısının gizemli başyapıtını sinemaya uyarladı. Toptaş-Ünal ortaklığını görmek için bile izlemeye değer. Pazar günü için fazla mı karanlık? Çivi çiviyi söker!Pazartesi:Milyoner-Haftanın ilk günü bitmek üzere ve yorgunsuz. İnanın bu Oscar avcısı film size yorgunluğunuzu unutturacak. Kendinizi daha keyifli ve umutlu hissedeceksiniz.Salı:Umut-Doktorlar ağlamanın da sağlıklı bir eylem olduğunu söylüyorlar. Gözyaşlarınızı içinize atmanıza gerek yok. Çarşamba:Zoraki Tatil: Haftanın en keyifli filmi. Bize eskilerden Best Friends filmini hatırlattı biraz. Şüphesiz başyapıt değil ama zaten kim çarşamba gecesi bir başyapıt izlemek ister?Perşembe:Limon Ağacı-Ortadoğu sorunu üzerine tarafların düşüncelerini ve gerçek duygularını ortaya koyan etkileyici bir film. Haftanın son günü işyerindeki arkadaşlarınıza tavsiye etmek isteyeceksiniz.
Yorumlar
  • Ben Slumdog Millioner ve Kate Winsletın filmine gitmeyi düşünüyorum , Ümit Ünalın son izledigim Ara filminden sonra üstünü çizdim bedava bilet verseler bir daha hiçbir filmini izlemem

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir