20 Temmuz 2010 00:00

Her şey Lynch için

Her şey Lynch içinAvrupa sinemasının en önemli yapımlarına imza atan, Mulholland Çıkmazı filmi ile hafızalara kazınan Amerikalı yönetmen David Lynch bu kez şaşırtıcı bir olayla sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

David Lynch için çekilen bir belgeselin finansörü izleyiciler olacak. Anlaşılması zor filmlere imza atan David Lynch, Inland Empire filmini çekerken bir ekip de Lynch'i anlatan 2 bölümlük belgesel çekti. Aynı ekibin son projesi Lynch Three çekilecek.

Projeye destek vermek isteyenler Lynch Three filmi için açılan internet sitesinde, t-shirt, çanta ya da poster alarak 50 dolar katkıda bulunuyorlar. Projeye katkıda bulunanlara ise bir ayrıcalık tanınıyor ve poster, çanta gibi şeylerin dışında ayrıca çekimlere de katılabilecekler.

Bu ilginç projenin yönetmeni de bir o kadar ilginç çünkü kimliği bilinmeyen yönetmen kendisini blackANDwhite ismiyle tanıtıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir