12 Ağustos 2014 00:00

Herkes bu videoyu konuşuyor

Robin Williams'ın ölümünün ardından sevenleri bu videoyu paylaşıyor.

Ölü Ozanlar Derneği, Can Dostum gibi filmlerle ülkemizde de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Robin Williams'ın ölümü sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Williams, Tiburon kentindeki evinde ölü bulundu. California emniyeti Oyuncunun ölümüyle ilgili olarak "intihar şüphesi" üzerinde duruyor.

UNUTULMAZ ROBIN WILLIAMS FİLMLERİ

Adli Tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamada "Şerif ofisi, ölüm nedeninin oksijen yetersizliğinden kaynaklanan intihar olduğundan şüpheleniyor ancak nihai ölüm nedeninin belirlenmesi için kapsamlı soruşturmanın tamamlanması gerekmektedir" denildi. Toksikoloji testlerinin ardından bugün içinde adli tıp incelemesinin yapılması bekleniyor.

Robin Williams'ın ölümü haberinin ardından sevenleri sosyal medya üzerinden üzüntülerini dile getirdi. Williams'ın en çok paylaşılan görüntülerinden biri de Ölü Ozanlar Derneği'ndeki bu unutulmaz sahne oldu...

ROBIN WILLIAMS KİMDİR?

Robin Willams 21 Temmuz 1951 tarihinde Chicago, Illinois'de doğdu. Annesi Laura McLaurin, (1920-2001) babası da Robert Fitzgerald Williams'di.

Üniversitede Siyaset Bilimi okuyan Williams, mezun olduktan sonra gece kulüplerinde gösteriler yaptı. Buradan da sinema sektörüne geçti.

1987'de çevirdiği 'Günaydın Vietnam' filminde bir ordu radyo muhabirini canlandırdığı rolüyle ün kazandı. Yalnız komedi filmleriyle değil, drama dalında da başarılar elde etti. 1997 yılında Empire Magazine dergisince gelmiş geçmiş en yetenekli 100 aktör arasına dahil edilerek 63. sırada yer aldı.

Entertainment Weekly tarafından yaşayan en komik adam seçildi. Williams sahne hayatı boyunca bir Oscar, iki Emmy, altı Altın Küre, altı Grammy ve iki Sinema Oyuncuları Derneği ödülüne layık görülmüştür.

San Fransisco'da bulunan Rubicon Restaurant'ı, Robert de Niro ile birlikte işleten sanatçının ilk eşi Valerie Velardi'den bir, ikinci eşi Marsha Garces Williams'den ise iki çocuğu vardı.

Williams, 2011'den beri Susan Schneider ile evliydi.

Yorumlar
  • Toprağın bol olsun eyyy güzel insan...Allah Rahmetini esirgemesi senden....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir