25 Eylül 2009 10:12

Herkes Taşıyıcı Anne Olamaz!

Halle Berry bebeğin ardından ilk sinema projesi için görüşüyor. Proje ise problemli bir taşıyıcı anne hakkında!

Usta yönetmen Paul Verhoeven, The Surrogate adını taşıyan bir sinema projesi üzerinde çalışıyor. 2007 tarihli Perfect Stranger'dan beri beyazperdede görünmeyen Halle Berry'nin projede rol alacağı söyleniyor, taraflar henüz görüşme aşamasında. Filmde çocuk sahibi olmayan bir çift nihayet bir taşıyıcı anne ile anlaşıyor. Fakat sonradan onun normal dışı özelliklere sahip olduğunu görüyorlar. Hikaye Kathryn Mackel'in çoksatan, çok tartışılan romanından uyarlandı.
Yorumlar
  • Oscar aldıktan sonra kariyeri açısından hiçde kale alınamaya değer bir film göremedik kendisinden. Umarım bu proje doğru bir tercih olmuştur.

  • Halle Berry den sağlam bir dönüş bekliyoruz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir