25 Eylül 2009 10:12

Hey Çocuklar!

Bizim delikanlı Örümcek geri dönüyor! Örümcek-Adam 4 üç boyutlu (3-D) çekilebilir...

Örümcek-Adam serisini seviyor musunuz? Bu seri diğer çizgi roman uyarlamaları gibi karanlık değil. Üstelik komik yönleri bile var. Dolayısıyla biz çocuklar Örümcek-Adam 4'ü merakla bekliyoruz. Geçen aylarda Beyazperde'de okumuştuk, belki yeni filmi Sam Raimi çekmeyebilirmiş. Bizim yönetmen korku sinemasına geri döndü. Bugünlerde oyuncu ekibi belirlenen Örümcek-Adam 4 de üç boyutlu (3-D) çekilebilirmiş. Yapımcılar, bu teknolojinin gördüğü yoğun ilgi üzerine bu olasılığı düşünmeye başlamışlar!
Yorumlar
  • Aslında günümüz şartlarında bu ve bunun gibi çizgi romanlardan uyarlanan filmler tamamen 3D olarak çekilmeli. Filmler daha çok görsel yönüyle insanlara hitap ettiği için izleyicilerden daha olumlu tepkiler alabilir filmler. Umarım Örümcek adam 4, 3 boyutlu çekilir.

  • ıns 3d cekırlır..ne kadar 3 boyutlu fılm ızlememıs olsamda 3d fılmlerın cogalmasını ısterım..helekı bu spıderman gıbı bı fılm olucaksa ..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir