27 Kasım 2006 18:28

Hipnozun Getirdikleri

Gizemli bir yerli yapım geri sayıma başladı!

Gökhan Yorgancıgil'in yönettiği Sıfır Dediğimde, Sekans Prodüksiyon imzasını taşıyan gizemli bir film.Sekans Senaryo Grubu tarafından yazılan film bir resim öğrencisinin yaşadığı Hipnoz deneyiminin ardından garip olaylarla karşılaşmasını konu ediniyor.Hocasının hediye ettiği değerli bir kitabın bulunduğu çantayı kaybeden Aslı, bir doktorun rehberliğinde hafızasının derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkıyor. Gizemli karakterler ve gizemli olaylar ise bu Hipnoz girişiminin beklenmeyen sonuçları oluyor.Damla Tokel, Görkem Yeltan, Hazım Körmükçü, Oktay Kaynarca, Özge Özder, Özhan Carda ve Semih Sergen'in rol aldığı Sıfır Dediğimde, merak uyandırmaya devam ediyor.
Yorumlar
  • bencede guzel bır yapıma benzıyo seneryosunuda çok beyendım boyle fılımlerın devamını beklıyorum

  • şans verilmesi gereken bir proje, umarım başarılı olur

  • Filmin gizemli oluşunun yanı sıra hem gizemli hemde özgün bir proje olması daha çok tercih edilebilir....

  • Artık komedi filmi yapmayı bırakılıp akıllıca gerilim filmleri yapılmaya başlandı şu son birkaç yıldır nihayet artık gına gelmişti birbirlerini tekrarlayan filmlerden böyle devam etsin istiyoruzzz....

  • Piyasa filmi olmayan bir yapım.Standart filmlerin dışındaki konusuyla ve oyuncu secimlerinde ki dogrulukla turk sinemasında degisik izler bırakacak bir film.Filmde yeni yuzler var.Sinemamız icin yeni bir ışık bu film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir