6 Kasım 2012 01:00

Hitchcock filminden ünlü sahnenin videosu yayınlandı

Hitchcock'tan Sapık (Psycho) filminin ünlü duş sahnesinin çekiminden planların olduğu video yayınlandı.

Oscar ödüllü aktör Anthony Hopkins yeni filminde Alfred Hitchcock olarak izleyici ile buluşacak. Helen Mirren'ı Hitchcock’un karısı Alma rolünde izleyeceğimiz filmde Scarlett Johansson(Janet Leigh), James D'Arcy(Anthony Perkins), Jessica Biel (Vera Miles), Michael Stuhlbarg (Lew Wasserman),Toni Collette ( Hitchcock’un sekreteri Peggy), Michael Wincott (Ed Gein), Kurtwood Smith (Geoffrey Shurlock), Richard Portnow (Barney Balaban) ve Danny Huston (Whitfield Cook) rolünde karşımıza çıkacaklar.


Hitchcock, film tarihinin en etkileyici isimlerinden Alfred Hitchcock ile karısı ve ortağı olan Alma Reville’in aşklarını anlatıyor. Film, Hitchcock’un çığır açan filmi Psycho’nun yapım sürecinde geçiyor.


Yönetmenin ünlü filmi Sapık (Psycho) 'ın çok konuşulan duş sahnesinin çekiminden planların olduğu video yayınlandı.


Ünlü sahnenin videosu için tıklayın

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir