27 Haziran 2006 10:07

Hitchcock'un İzinde

Banderas ve Bening kendilerini aklamaya çalışıyor

George Gallo yeni filmi Homeland Security'nin ön yapım çalışmalarına Ağustos'ta başlıyor. Production Weekly'nin haberine göre Gallo'nun filminde Antonio Banderas ve Annette Bening'i izleyeceğiz.Filmin senaryosu ile ilgili ayrıntılı bilgi henüz verilmemesine rağmen Homeland Security'nin Alfred Hitchcock'un klasiklerinden To Catch a Thief'in izinden gideceği söyleniyor.Hitchock'un 1955'te sinemaya taşıdığı yapımda başrolleri Cary Grant ve Grace Kelly paylaşmıştı. Grant'in Fransız rivierasında lüks içinde yaşayan eski bir hırsızı canlandırdığı filmde Kelly de güzeller güzeli Frances olarak karşımıza çıkmıştı.The Cat lakaplı eski bir profesyonel hırsız olan John Robie (Grant) artık emekli olmuş ve birikimleriyle olağanüstü bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ancak bölgede büyük mücevher soygunları başlayınca polisin şüpheliler listesine ilk sıradan girer. Artık belaya bulaşmaya niyeti olmayan Robie de, yeni hırsızın bir sonraki adımını önceden kestirerek onu yakalama peşine düşer.Hitchcock'un David Dodge'un romanından uyarladığı filmin ardından Gallo'nun Banderas'la neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • Hitchcock tadında bir film olduğunu söleniyo ne kadar bağımlı kalıcaklar düşündürücü ama bence bi hitchcock usta bazında olamaz. ama senaryo çok hoş ve değişik ilgi çekici yapım konusunda başarılı olucağını düşünüyorum. bekleyip göreceğiz bakalım antonio banderas ve anette çok değerli iki oyuncu onları yabana atmak olmaz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir