17 Ocak 2016 21:40

Hızlı ve Öfkeli 8’den haberler gelmeye devam ediyor!

Serinin yeni halkası için haberler hız kesmiyor...

En son filmin çekileceği ülke hangisi olacak diye konuşurken, yeni film posteri yayınlanınca bazı şeyler netleşti. Posterde, New York manzarasını görünce, filmin geçeceği şehri anlamış olduk.

Daha önce hiçbir Fast & Furious filmi New York’ta çekilmemişti. Bu açıdan bir ilk. Daha önce filmin Küba’da çekilme ihtimalinden bahsetmiştik. Bu ihtimal hala var olduğu, filmin yönetmeni F. Gary Gray tarafından açıklandı.

Ludacris, Tyrese Gibson, Dwayne Johnson ve yeni gelenlerden Jason Statham gibi isimleri yeni filmde göreceğimiz belli oldu. Bir dedikoduya göre, Monica Fuentes rolünde izlediğimiz Eva Mendes’i filme getirmeyi düşünüyorlarmış. Ama şimdilik bu sadece dedikodudan ibaret. Film, 14 Nisan 2017’de vizyona girecek.

ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  • paul yok artık.yazık

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir