4 Şubat 2016 22:54

Hızlı ve Öfkeli 9 ve 10 da yolda!

Hızlı ve Öfkeli 8'in hazırlıkları sürerken serinin 9 ve 10.filmlerinin de yolda olduğu haberi kesinleşti...

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8.filmiyle ilgili her geçen gün yeni haberler gelmeye devam ederken ünlü yıldız Vin Diesel, serinin hayranlarını sevinçten havalara uçuracak asıl bombayı geçtiğimiz gün patlattı!

Diesel'in kendi sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre Hızlı ve Öfkeli 8'in hemen ardından iki devam filmi daha gelecek. 2019 yılında Hızlı ve Öfkeli 9; hemen ardından da 2021 yılında Hızlı ve Öfkeli 10 vizyona girecek.Sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran Vin Diesel'in yaptığı bu açıklamanın ardından ünlü film serisinin yapım şirketi olan Sony Pictures da haberi doğruladı ve 8.filmden sonra iki yeni filmin daha yolda olduğunu resmi olarak açıkladı.Serinin yeni filmlerinin vizyon tarihlerini de kesinleştiren Sony Pictures, 9.filmin 19 Nisan 2019'da, 10.filmin ise 2 Nisan 2021'de vizyona gireceğini duyurdu.

Yapılan bu açıklamayla birlikte Hızlı ve Öfkeli 10, ABD'de 2021 yılı için kesin olarak bir gösterim tarihi belirleyen ilk film olma ünvanını da elde etmiş oldu.Vin Diesel, geçtiğimiz haftalarda yine kendi sosyal medya hesaplarından 8.filmin resmi adının 'Hızlı 8' olacağını duyurmuş ve filmin ilk afişini paylaşmıştı.Yeni filmin afişinde yer alan New York şehri görüntüsü, serinin yeni filmiyle birlikte Dominic Toretto ve efsane ekibinin uzun bir aradan sonra Amerika'ya döneceğinin ve New York şehrinin kalabalık sokaklarında direksiyon sallayacaklarının sinyallerini veriyor.

Vin Diesel dışında Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris ve Jason Statham'ın da yeni filmle birlikte geri dönecekleri geçtiğimiz aylarda kesinleşmişti.Hızlı ve Öfkeli kadrosu, geçtiğimiz yıl vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 7'nin çekimlerinin sürdüğü sırada bir trafik kazası sonucunda yaşamını yitiren Paul Walker olmadan yoluna devam etmek durumunda kalacak.Bugüne dek her yeni filmde yer alan inanılması güç ve son derece görkemli aksiyon sahneleriyle adından söz ettirmeyi başaran Hızlı ve Öfkeli serisinin 8.filminde de oldukça gösterişli aksiyon sahnelerinin yer alacağı söyleniyor.

Çekim sürecinin Avrupa ayağı için nisan ayında İzlanda'ya taşınacak olan Hızlı ve Öfkeli çekim ekibinin, bugüne dek İzlanda'da çekilmiş olan en büyük patlama sahnesini çekeceği söyleniyor.Yapım şirketi Sony Pictures'ın yaptığı resmi açıklamaya göre; Hızlı ve Öfkeli serisi, son bir üçleme ile birlikte 10.filmin 2021 yılında vizyona girmesinin ardından kesin olarak sona erecek.

Hızlı ve Öfkeli 7 filminin afişinde yer alan "son bir sürüşe var mısın?" ibaresinden sonra 7.filmin serinin son filmi olacağını düşünen hayranların, ardı arkasına gelen tüm bu haberlerden sonra oldukça mutlu olduklarını tahmin etmek hiç de zor değil!

Bakalım Hızlı ve Öfkeli, bu sefer gerçekten 10.filmle birlikte perdeyi kesin olarak kapayacak mı? Bekleyip göreceğiz...

BURAK KAPLAN

Yorumlar
  • HAN geri gelmeli bence ekip bozulmamalı lütfen onlara iletin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir