2 Haziran 2010 00:00

Hobbitler öksüz kaldı

Yüzüklerin Efendisi ile ortak karakterler barındıracak olan Hobbit filminin yönetmeni Del Toro yılan hikayesine dönen projeden ayrıldı.

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının büyük bir özlemle beklediği Hobbit filminin yönetmenin Guillermo Del Toro olacağı açıklandığında herkes çok sevinmişti. Ancak Del Toro geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Hobbit uyarlamasından ayrıldığını belirtti.

Pan'ın Labirenti, Hellboy gibi filmlerin usta yönetmeni ayrıca senaristlik be yapımcılık da yapıyor. Yüzüklerin Efendisi ile ortak karakterler barındıracak olan Hobbit filmi projesinden ayrılma sebebi olarak ise olarak projenin sürekli ertelenmesi olarak gösterildi. Del Toro, iki yıldır bu proje üzerinde çalıştığını, ellerinde harika tasarımlar ve çizimler bulunduğunu, ancak sürekli olarak ertelenen projenin artık kendisini çalışamaz hale getirdiğini, bu nedenle de hayatının en zor kararını vererek projeden ayrıldığını açıkladı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir