4 Mayıs 2004 16:48

Hobbit'ten Çocuk Oyunu

Yüzüklerin Efendisi yıldızı, Chucky'nin oğlu oluyor.

Korku serisi Child's Play'in Seed Of Chucky isimli yeni bir yapıma gebe olduğunu daha önce duyurmuştuk. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin sevgili Pippin'i Billy Boyd ekibe katılan isimlerden birisi oldu. Kendisi kötü çocuk Chucky ve Tiffany'nin biricik evlatları olarak karşımıza gelecek. Yapım, serinin senaristi Don Mancini tarafından yönetilecek. Filmde oynayacak sürpriz isimlerden birisi de, sıradışı Amerikalı sinemacı John Waters. Bu defa katil çiftimiz, kendilerine pek benzemeyen evlatları Boyd ile birlikte mutlu, huzurlu ve son derece tehlikeli bir aile portresi çizip yollara düşecekler. Hadi bakalım...
Yorumlar
  • CHUCKY'NİN YENİ FİLMİNİN ÇOK DA İYİ OLACAĞINI SANMIYORUM.AMA YİNEDE BEKLEYİP GÖRMEK GEREK

  • amerika'da sıradan bir oyuncuydu billy boyd, daha önce bir müzik gurubunda bulunmuşluğu da var. tam bir dizi için yönetmenle ve yaımcıyla anlaşma imzaladığı sırada peter jackson geliyor ve anlaşmayı iptal ettiriyor, tabi tazminatı ödeyerek. ve billy boyd, peregrin took olup çıkıyor. peter jackson'ı soırf sinema başyapıtı için değil, kazandrdığı yeni oyuncular için de kutlamak gerek. master and commander'dan sonrabu filmde sanırım başrollerden birini oynayacak. orlando bloom ,pirates of the caribbean'dan sonra troy'da karşımıza çıkacak. viggo mortensen, elijah wood, sean astin ve tabi ki ian mckellen ile cristopher lee'nin yeni filmlerini de bekleyeceğiz artık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir