2 Kasım 2005 13:03

Hoffman Dağıttı, Shyer Toplayacak

En az babalar bilir

Dustin Hoffman'ın Zor Baba ve Dünür'den sonra komediden keyif aldığını ve Father Knows Less'de başrol oynayacağını duyurmuştuk. ComingSoon'un bildirdiğine göre New Line yeni komedisini yönetmesi için Charles Shyer'le anlaştı.Hoffman filmde, karısının kendisini terk etmesi üzerine ev işleriyle başa çıkamayan bir müzik yapımcısını canlandıracak. Hayatını normale döndürebilmek içinse, kariyer basamaklarını tırmanırken arayıp sormadığı, ilk evliliğinden olan çocuklarından yardım isteyecek.Gelinin Babası serisinden tanıdığımız ve en son Alfie ile beyazperdeyi ziyaret eden Shyer filmin senaryosunu yeniden gözden geçirmeyi planlıyormuş. Father Knows Less isminin de prodüksiyon başlamadan önce değiştirilmesi düşünülüyor.
Yorumlar
  • yaa zaten bakarsanız hoffmana mülayim roller yakışıyo :) bence bu rolün hakkını tamamiyle verir.sonuçta yılların oyuncusu yıllanmış şaarap gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir