29 Ekim 2010 00:00

'Hollywood' da bizi görecek

Filmde tek Türk oyuncu Saruhan Hünel... Başrolde Sandra Bullock var...

Hollywood'un Türk yönetmeni Mennan Yapo son filminde ikinci kez Sandra Bullock'la çalışacak. Bazı sahnelerinin Türkiye'de çekileceği öğrenilen filmde tek Türk oyuncu olarak Saruhan Hünel rol alacak

Framed ve 'Lautlos' gibi filmlerinin ardından, başrolünde Sandra Bullock'un oynadığı 'Premonition'la Hollywood'da adından söz ettiren Türk yönetmen Mennan Yapo'dan Saruhan Hünel'e teklif... İsmini sır gibi sakladığı son filminde yine Bullock'la çalışacak olan Yapo, 'Kaybolan Yıllar' dizisinin 'Esmer'i Saruhan Hünel'e rol teklif etti. Yapo ve Hünel'in Berlin Film Festivali'nde tanıştığı öğrenilirken, yakışıklı oyuncu bir süre önce Almanya'ya giderek, ünlü yönetmenle görüştü. Teklifi kabul eden Saruhan Hünel, 'Filmle ilgili konuşamam ama Mennan Yapo uluslararası arenada saygı gören bir yönetmen. Filmin bazı sahneleri de Türkiye'de çekilecek. Tek Türk oyuncu da benim' dedi. Oscarlı aktris Sandra Bullock da Mennan Yapo için şunları söylemişti: Onun içinde mükemmel bir ressam var. Hikayesini kendine özgü ve sıradışı bir şekilde anlatabiliyor.

Araplar 'Esmer' TV yıldızı sever

2006 yılında yayınlanan 'Kaybolan Yıllar' adlı dizisinde 'Esmer' rolüyle, Arap ülkelerinde 'televizyon yıldızı' olan Saruhan Ünel, Ortadoğu'nun en popüler dergilerinden biri olan Rotana'nın kapağını süslemişti. 'Kaybolan Yıllar' dizisi finalini yaptıktan sonra uzun süre Arap televizyonlarında gösterildi ve oldukça ilgi gördü.

Yorumlar
  • Bu kadın iyi oyuncu cidden bayılıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir