4 Ekim 2011 00:00

Hollywood size kitap okuyacak

Aralarında Anne Hathaway, Kate Winslet, Dustin Hoffman, Samuel L. Jackson, Kim Besinger'ın da bulunduğu ünlü Hollywood yıldızları, size kitap okumaya hazırlanıyor.

Sesli kitap şirketi audible.com ile anlaşan yıldızların seslendirdiği kitaplar, 2012 yılının ilk aylarından itibaren piyasaya sürülecek. audinle.com yaptığı açıklamayla Colin Firth ve Meg Ryan'ın da diğer yıldızların arasına katılarak kitapları seslendirebileceğini de belirtti.

Ünlülerin seslendireceği kitaplar da yavaş tavaş belli olmaya başlıyor. Dustin Hoffman, Jerzy Kosinski'nin Bir Yerde / Being There adlı kitabını seslendirirken, Samuel L. Jackson, Chester Himes'ın A Rage in Harlem adlı kitabını seslendirecek.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir