30 Eylül 2011 00:00

Hollywood teklifi ciddiye biniyor!

'Triangulation' adlı filmde tetikçiyi oynaması için teklif alan Sermiyan Midyat; Los Angeles'ta yapımcı firmayla görüştü. Midyat senaryo çalışmaları bitince de sözleşme imzalayacak.

Geçtiğimiz aylarda bir Hollywood yapımı olan 'Triangulation' adlı filmde tetikçiyi oynaması için teklif alan Sermiyan Midyat; yapımcı Mark Earl Burman'ın daveti üzerine Los Angeles'a gitti.

İKİ HAFTA KALDI
LA'de iki hafta kalan Midyat; filmin yapım ortaklarından Jay Richardson ve Image Entertainment'ın Başkan Yardımcısı Suzette Schafer ile görüştü. Yapımcılar, senaryo ve çekim hazırlıkları biter bitmez, Midyat'la sözleşme imzalayacak. Midyat; Hollywood filminde ciddi bir başrol oynayacak ilk Türk oyuncu olacak.

İNGİLİZCE OYNAYACAK
İstanbul, ABD, Afrika ve Uzakdoğu'da çekilecek olan filmde; Wikileaks skandalından sonra, siyaset ve terörün nasıl yeniden şekillendiği anlatılıyor. Midyat; filmde İngilizce oynayacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir