10 Nisan 2004 01:22

Hollywood Telefon'da...

Güney Kore'de Telefon uzun uzun çalınca, yanıt Amerika'dan geldi...

Güney Kore'de gösterime çıktığında, Halka serisine olan benzerliğine rağmen hasılat rekorları kıran Byeong-ki Ahn imzalı Phone'un yeniden yapım hakları satın alındı. Focus Features'a bağlı Rogue, projenin yapımcılığını üstlenecek. Yönetmen, oyuncu, görüntücü gibi ayrıntılar ise henüz belli değil...Yapımın konusu size aşina gelebilir, yine de sıkı bir korku filmi olduğunu hatırlatalım. Ji-won, sık sık işi nedeniyle garip telefonlar olduğu için cebinin numarasını değiştiriyor ve yeni bir numara alıyor. Bir gün arkadaşının kızı telefonu açtığında ise olanlar oluyor ve kız çığlığı basıp dehşete kapılıyor. Kadın bunun üzerine numaranın sırrını araştırıyor ve eski sahiplerinin acayip şekillerde hayata veda ettiğini öğreniyor. İpucunu takip edince de numarayı ilk alan kişinin okullu bir genç kız olduğunu öğreniyor. Ve böylece lanet... Telefonun ucunda ne olduğunu filmi izlemediğimiz için kesin olarak bilemiyoruz ama numaranın yeni sahibinin Hollywood olduğuna şüphe yok...Bu numara size bir yerden tanıdık geldi mi?..
Yorumlar
  • Ne ifade ediyor ben anlayamadım?

  • konu süper ben zaten oldum olası böyle filmlerin delisiyim halkayı da sevmiştim bu da güzel olacak belli

  • Hollywodd japon sinemasına kancayı taktı.Ama korktuğumuz olmadı cevrimler gayet başarılı.su alttaki bu numara size tanıdık geldimi cümlesi cok sey ifade ediyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir