29 Ağustos 2003 13:45

Hollywood Yapımları Bilgisayar Oyunları Gibi

Harrison Ford açtı ağzını, yumdu gözünü! Irak savaşı'ndan Hollywood'a...

Hollywood Polisleri'nin tanıtımı için Madrid'te bulunan Harrison Ford, Amerika'nın Irak politikalarından girdi, Hollywood'dan çıktı. Pek çok Hollywood yıldızı gibi, genelde dışa vurmadığı düşüncelerini öğrenmek ise, bir Avrupa yolculuğu ile mümkün olabilidi...Oyuncu Irak savaşı konusundaki düşüncelerini, silahlı mücadele Irak'taki sorunlar için bir çözüm değil cümlesiyle özetliyor. Ayrıca Amerika'nın ortadoğu'da uyguladığı dış politika konusundaki kaygılarını da dile getiriyor ve askeri müdahalenin doğru yol olduğuna inanmadığını açıklıyor...Söz dönüp dolaşıp sinemaya geldiğinde ise, çuvaldızı bir kez daha kendi sinema sektörüne batırarak, Hollywood filmlerinin gerçek yaşamdan daha çok bilgisayar oyunlarına benzediğini söylüyor. Ayrıca aksiyon yıldızı, Amerika'nın kanayan yarasına da değinmeden geçmiyor: "Amerika'nın liberal silah kanunları, suç problemlerinin artmasına yardımcı oldu..." diye açıklıyor düşüncelerini...Oyuncunun yer aldığı, aksiyon komedi Hollywood Polisleri, 26 Eylül'de sinemalarda!..
Yorumlar
 • Politika konusunda katılıyorum ama diğer konuda cok düşünmek gerek.Hollywood yılda 100-150 film cekiyor.Elbette içlerinde kötü film olacaktır ama bir yapıncada tam yapıyorlar.Ayrıca filmlerin illa gercek hayatla alakası olacak diye bir kural yok, onlar bize bir sürü secenek sunuyor iyi degerlendirmek lazım.

 • EVET GERÇEKTENDE HARRİSON FORD'A KATILIYORUM HOLLYWOOD FİLMLERİNİN ARTIK GERÇEK YAŞAMLA BİR İLGİSİ YOK FİLMLER BİLGİSAYAR OYUNLARINA BENZİYOR DEMEKKİ ARTIK GERÇEK HİKAYELER PARA KAZANDIRMIYOR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • 7 Aralık vizyondaki filmler 7 Aralık vizyondaki filmler

  Sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli, 8 film vizyona girecek. Haftanın öne çıkanları Şampiyon, Don Kişot'u Öldüren Adam ve Son Çıkış.

 • Yüzyılın Casusu Çiçero’dan yeni fragman Yüzyılın Casusu Çiçero’dan yeni fragman

  Serdar Akar’ın yönettiği, Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik’in başrolü paylaştığı film, 2. Dünya Savaşı’nın kaderini değiştiren Çiçero’nun gerçek hayat hikayesini konu alıyor.

 • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

  Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

 • Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor

  Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor. Altan Erkekli’nin Mehmet Hoca olarak kamera karşısına geçtiği filmin çekimleri geçen hafta başladı.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir