25 Eylül 2009 10:12

Hollywood Yıldızı Oldu!

X-Men Origins: Wolverine yıldızı Hugh Jackman da ünlü sinemaya el ve ayak izini bıraktı...

X-Men Origins: Wolverine yıldızı, komik ve hızlı Hugh Jackman, Hollywood Bulvarı'nda bulunan Grauman Çin sinemasında elleri ve ayaklarını ıslak çimentoya basarak kendini ölümsüzleştirdi. 40 yaşındaki aktör, Fred Astaire, Cary Grant, Clint Eastwood, Al Pacino, Steve McQueen, John Wayne ile aynı yerde olmaktan dolayı müthiş mutlu olduğunu eklemeyi de unutmadı. 82 yıldır Hollywood'da çalışan ünlülerin izlerini bıraktığı ünlü alan özellikle turistlerin ilgisini çekiyor.
Yorumlar
  • Gerçekten çok güzel bir etkinlik o izler sinemaya emek verenlerin bir yansıması olarak yıllarca kalacak o kaldırımlarda. Hugh Jackman son yıllarda yaptığı başarılı işler neticesinde o yıldızı fazlasıyla hak etmişti...

  • bu adama bayılıyorum arkadaş...Bi flimde bakmışız hayvan,bi flimde romantik bir aşık...fazlasıyla hakediyo helal olsun

  • tebrikler!

  • Aksiyon,dram,komedi her alanda başarılı olan son derece yetenekli ve çok sevilen bir aktör.9 yılda şöhretler kaldırımına adını kazdırması büyük başarı ama sürpriz değil.Başarılarının devamını dilerim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir