10 Eylül 2015 08:33

Hollywood yıldızlarını terleten Türk, Kağan Yalaman

Los Angeles’ta yaşayan vücut geliştirme (body building) şampiyonu Kağan Yalaman, Hollywood ünlülerine fitness danışmanlığı yapıyor.

ABD’de beslenme ve idman sistemleri üzerine bir firması bulunan Kağan Yalaman, Men’s Fitness dergisine verdiği röportajda birçok Hollywood ünlüsüyle yakın arkadaşlık ilişkisi olduğunu söyledi: “Arnold Schwarzenegger’den Jean-Claude Van Damme’a, Jay Leno’dan Dolph Lundgren’e kadar birçok Hollywood yıldızıyla iyi ilişkilerim var.


Ara sıra görüşüyoruz ve sürekli bilgi alışverişi içindeyiz. Mickey Rourke ile de antrenman yaptığım gym’de tanıştım ve dostluğumuz gelişti. Zaman içinde daha da samimi olduk. Mickey’i haftada en az dört kere çalıştırıyorum. Bazen de dışarıda buluşup dertleşiyoruz. Eğlenceli bir kişiliktir. En sevdiğim müşterilerimden biridir.”


Yorumlar
  • Eee napalım bize ne holwoydan 3 günlük dünyada eğlenceniz sizin olsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir