6 Temmuz 2018 16:54

Hollywood'da sular durulmuyor

Başta Hollywood olmak üzere tüm dünyayı sarsan, Amerikalı yapımcı Harvey Weinstein’in odağında olduğu cinsel taciz skandalına yeni bir halka daha eklendi.


Geçtiğimiz mayıs ayında 2 kadına tecavüz ve cinsel suç teşkil eden diğer eylemlerle suçlanan 66 yaşındaki yapımcı Harvey Weinstein’in devam eden davasına cinsel saldırı iddiasında bulunan üçüncü bir kadın dahil oldu. Kadının kimliği açıklanmadı.

Serbest kalmak için bir milyon dolar kefalet ödeyen Harvey Weinstein, elektronik kelepçe takmayı ve pasaportunu teslim etmeyi kabul etmişti. Taciz skandalının ortaya çıktığı günden itibaren itirafların peş peşe geldiği olayda yapımcı, kimseyle rızası dışında cinsel ilişkiye girmediğinive suçsuz olduğunu savunuyor. Harvey Weinstein, suçlu bulunması halinde ömür boyu hapse mahkum edilebilir.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir