12 Mayıs 2015 10:22

Hollywood'un cihad avcısı Michael Enright

Michael Enright IŞİD ile mücadeleye katılmak için Hollywood'a sırtını döndü. Hollywood partilerinde Tom Cruise, Johnny Depp, Anne Hathaway gibi ünlü yıldızlarla eğlenirken, IŞİD ile savaşmaya karar veren Michael Enright şu sıralar Suriye'nin dağlarında kalaşnikofla uyuyor. Michael Enright 3 aya yakın bir zamandır Suriye'de...

Ünlü İngiliz aktör Michael Enright Daily Mail gazetesi Hollywood'un cihad avcısı olarak tanımladı. Çünkü Michael Enright artık IŞİD ile savaşmaya karar vermiş. Michael Enright yaptığı açıklamada ''onları görünce midem bulanıyor onları yok etmek, gördüğüm yerde öldürmek istiyorum''diye konuştu. 2 ayı aşkın bir süredir YPG militanlarından eğitim alan Michael Enright için Daily Mail gazetesi ''o bir kahraman mı yoksa aptal mı? Siz karar verin'' diye okuyucularına soruyor. YPG militanlarından fiziksel dayanıklılık eğitiminin yanı sıra gözleri bağlı bir halde kalaşnikof söküp monte etmeyi öğrendiğini söyleyen Enright, diğer savaşçılar gibi üzerinde üniforması, yanında tüfeğiyle uyuyormuş. Michael Enright'ın bu kararı almasına neden olan ise Ürdünlü pilotun yakılarak öldürülmesi olmuş. Bunun bardağı taşıran son damla olduğunu söyleyen Michael Enright cep telefonuna infaz görüntülerini yüklemiş ve IŞİD'le savaşma azmi ne zaman azalsa açıp izliyormuş. Üzerindeki üniformayı 24 saat çıkarmadığını belirten Enright, kendisine verilen Kalaşnikof marka tüfeğe de Romanya üretimi olduğu için 'Olga' adını koyduğunu ifade etti.
Michael Enright kimdir?
Aralarında 'Karayip Korsanları' (Pirates of the Caribbean) ve 'Knight and Day' gibi filmlerin de olduğu birçok Hollywood yapımında rol alan İngiliz aktördür.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir