28 Şubat 2011 01:00

Hollywood'un en kötüleri belirlendi

Hollywood'un en kötülerine verilen 'Ahududu Ödülleri' sahiplerini buldu.

Amerikan sinemasının genelde iyi gişe yapmasına rağmen beklenen ilğiyi karşılamayan filmlere verilen ödüller sahipleri buldu. Bu sene 'en kötü film' ödülünü animasyondan çevrilen "The Last Airbender" sahibi oldu.


Yakışıklı aktör Ashton Kutcher 'Valentine Days' ve 'Killer' filmlerindeki rolleriyle 'en kötü erkek oyuncu' ödülünü alırken 'en kötü kadın oyuncu' ödülünü ise devam filmi olan Sex and City 2 filminin aktrisleri Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis ve Cynthia Nixon sahibi oldu.


Jessica Alba "Valentine's Day" filmindeki rolüyle 'en kötü yardımcı' kadın oyuncu seçilirken, Jackson Rathbone "The Last Airbender" ve "The Twilight Saga: Eclipse" filmlerindeki performansıyla en kötü yardımcı erkek oyuncu ödülünün sahibi oldu.


"The Last Airbender" filmi hem 'en kötü senaryo' hem de 'en kötü yönetmen' ödüllerini de aldı.

Yorumlar
  • avatar in filmi de animasyon olarak yapılmalıydı bence shrek toy story gibi

  • ya bu filmin önce animesi izlenmesi lazım gerçekten yönetmen berbat etmiş...

  • Bu Filmin Çizgi Filmini İzlemiştim Süperdi.Ama filmini izlediğimde tam bir hayal kırıklığı yaşadım.Başarılı bir yapım bekliyordum.Ama ne yazık ki çok aceleye getirilmiş bir film.Yazık oldu.

  • aslında film'in suçu yok.Bu film ilk çıktıgında direk olarak yönetmenine baktım .o adam film yapmayı bilmiyor.. Dua edelimde diğer serileri bu adam çekmese bari ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir