24 Şubat 2005 12:12

Hollywood'un Gözdeleri

Law'ın hayatı niye karıştı?

Beyazperdede genellikle oyuncu çiftlere alışığızdır. Beraber izlemekten keyif aldığımız çiftlerden sonra artık beraber anılan yönetmen ve oyuncular da, ikisi biraradaysa bu film muhteşem olur dedirtmeye başladılar. Bu akımın son isimleriyse kuşkusuz Anthony Minghella ve Jude Law. Ünlü yönetmen, son filmi Breaking and Entering için de Jude Law'ı tercih etti.Variety'nin bildirdiğine göre Law filmde Will isimli bir mimarı canlandıracak. Çekimleri Nisan'da başlayacak olan filmde Law, Londra'da yaşayan ama genç bir göçmenle yollarının çakışması üzerine hem özel hem de meslek hayatında krizler yaşayan Will karakterine bürünecek.Tim Burton ve sık sık bahsettiğimiz gözdesi Johnny Depp'ten sonra Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio da artık beyazperdenin ünlü yönetmen-oyuncu ikililerinden olarak anılmaya başlanmıştı. Minghella-Law ikilisi de, Yetenekli Bay Ripley, Soğuk Dağ ve son olarak Breaking and Entering'ten sonra popüler ikililerden olacak gibi görünüyor.
Yorumlar
  • Son dönemin öne cıkan yönetmen ikilisinin son halkası mighella ve law. Aslında gayet başarılılar yetenekli bay ripley ve cold mountain'in juda oscar adaylığı getirdiğini unutmamak gerek umarım ikisi içinde iyi olur...

  • depp ve burton... üff bu sözler şarkı gibi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir