25 Eylül 2009 10:12

Hollywood'un Güzel Bekarları

Onlar güzel, onlar ateşli, onlar bekar ve yalnız. Jennifer Anniston, Cameron Diaz, Megan Fox ve diğerleri!

Hollywood'da güzel bir film yıldızı yalnız kalabilir mi? Sırada bekleyen milyonlarca playboy, ünlü ve hayran varken? Ama işte oluyor; Hollywood'da da olsanız, doğru insanı bulmak kolay değil. Jannifer Aniston, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Paris Hilton, Megan Fox, Kate Hudson, Lindsay Lohan, Kate Gosselin... Bu güzellerin ortak özelliği, aradıkları erkeği bulamamış olmaları. Kimi bulmuş ama ilişki bitmiş, kimi kısa ilişkilerden sıkılmış...Ne diyelim, herkes Angelina Jolie kadar şanslı değil.
Yorumlar
  • evet katılıyorum beyazperdede bu tür haberlere yer verilmemeli.En azından Paris Hilton adı geçmemeli herhangi bir haberde.

  • bir kaç yıl öncesine kadar severek takip ettiğim, sonra nedense koptuğum beyazperdeyi; bunun gibi, sinema açısından herhangi bir önemi/anlamı olmayan şeyleri haber yapar bulmak beni üzdü. ayna ayna! var mı benden daha seksisi bu dünyada? tarzından uzaklaşmasını diliyorum site yönetiminin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir