10 Haziran 2006 19:15

Hollywood'un Karanlık Sırları

Bir Uzakdoğu korkusu iki yabancıya emanet

Hollywood'un sırtı yere gelmez! Yaratıcılığını kaybetmekle suçlanan Hollywoodlu dev stüdyolar geçim kaynaklarını çoktan buldular. Çizgi roman uyarlamaları, mangalar, Uzakdoğu korkuları…The Hollywood Reporter'ın haberine göre bu rüzgara Karanlık Sırlar da kapıldı. DreamWorks, Ji-woon Kim'in 2003'te sinemalara taşıdığı filmin remake haklarını satın aldı.Kore'de vizyona girdiği dönemde gişe rekorları kıran filmde, akıl hastanesinden yeni çıkmış iki kız kardeşin babaları ve üvey anneleriyle yaşadıkları gerilim dolu hikaye anlatılıyordu.DreamWokrs İngilizce versiyonu için çalışmalarına hızla başladığı filmi yönetmeleri için, daha önce yönetmen koltuğunda hiç görmediğiz iki İngilizle görüşmelere başladı. Tom ve Charlie Guard Kardeşlerin bu işin altından nasıl kalkacağını görmek için bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • konu olarak iyi bence uzak doğu filmleri zaten genelde iyidir

  • sertab erener - here i am bu filmin soundtrack inde yer almıstı :)

  • Geberesice Holywood!

  • G.Kore Filmlerim içinde Listenin en başını alan film diyebilirim.. Konusu, hikayenin geçtiği atmosfer, oyuncular! herşeyi ile çok güzel bir film. Ama gel gelelim kopyası olan bu film beni gerçeğinde olduğu gibi ne kadar heyecanlandırır orası biraz mechul. Çünkü bu filmde sonunu biliyosanız tekrar izlemek biraz sıkıcı olur gibi. Tabiki izlemeyenler için 4/4'lük bir film olucaktır. Umarım güzel bir iş çıkarırlar.

  • artık amerikan sinemacılarıda iyice sıkmaya başladı.uzakdoğulular film çeksin 2,3 yıl sonra hadi remakeni çekelim.ne güzel iş valla.üretme,özgün birşeyler ortaya koyma.boyna kopyala dur.verimsiz çalışmalar oluyor.işi iyice "otomatiğe" aldılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir