19 Ekim 2010 00:00

Hollywood'un 'Recep İvedik'i zirvede!

Türkiye'de Recep İvedik'in gişe başarısı tartışılıyorken ABD'de de benzeri bir durum yaşanıyor. Hollywood tarafından çok aptalca olduğu gerekçesiyle dışlanan Jackass sadece hafta sonunda 50 milyon dolarlık gişe yaptı.

MTV'de bir TV programı olarak başlayan ardından filmleri de yapılan Jackass beyazperdeyle üçüncü buluşmasında seyircinin karşısına üç boyutlu olarak çıktı. Jackass 3D de yine bir grup gencin yaptığı çılgınlıkları gösteriyor.

Jackass 3D üç boyutlu film biletlerinin daha pahalı olmasının da sayesinde akademi ödüllerine şimdiden aday gösterilen ve 3 haftadır gösterimde olan Facebook filmi 'The Social Network'ün gişesini gösterime girdiği ilk hafta sonunda ikiye katladı.

Filmin ilk hafta sonunda elde ettiği gişe şu ana kadarki Ekim ayları arasında elde edilmiş en yüksek hasılata sahip. Bu rekor son olarak 48,1 milyon dolarla 2003 yılında gösterime giren Korkunç Bir Film 3'e aitti.

Yorumlar
  • zaten böyle filmler tutuluyor artık hayran kitlesi fazla olduğu için olsa gerek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir