3 Temmuz 2010 00:00

Hollywood'un skandal güzeli ekranlarda olacak!

Beyazperdenin şımarık kızı Lindsay Lohan, annesi ve kız kardeşiyle birlikte özel hayatını televizyona taşıyor.

Özel hayatlarını televizyona taşıyarak milyon dolarlar kazanan Kardashian Ailesi, Hollywood’un yaramaz kızı Lindsay Lohan ve ailesine de örnek oldu.


Lindsay Lohan'ın fotoğrafları için tıklayın!..


Attığı her adımda olay yaratmayı başaran 23 yaşındaki Lohan, kızkardeşi ve annesi ile birlikte yeni bir reality şov için imza attı. Gazetecilere açıklama yapan Lindsay’in annesi Dina Lohan, yeni programda küçük kızı Ali’nin başrolde olacağını söyledi.

Büyük kızı Lindsay’in de zaman zaman programa konuk olacağını açıklayan Dina Lohan, bu program sayesinde insanların ailesi hakkında olan kötü düşüncelerini yok edeceklerini söyledi. Son yıllarda basının kızının üstüne çok geldiğini söyleyen anne Lohan, “Bu programla kızlarımı nasıl yetiştirdiğimi tüm dünyaya göstereceğim. Biz sanıldığı gibi kötü bir aile değiliz. Şimdiden kameralar bizi takip etmeye başladı. Her aile gibi normal bir yaşantımız var” dedi.

Yorumlar
  • seni tanıyomuyum ben?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir