17 Şubat 2005 16:03

Hollywood'un Yeni İkilisi

McConaughey-Cruz aşkı bitmiyor

Matthew McConaughey ve Penelope Cruz ikilisinin, çekimleri hala devam eden filmleri Sahara, 8 Nisan'da sinemalarda olacak. İkilinin beyazperdede bir arada görünmesine henüz vakit varsa da, yapımcılar kendilerine fazlasıyla güveniyor olmalılar. Çünkü daha Sahara'nın başarısı belirsizken, McConaughey-Cruz ikilisi, çekimleri bu sonbaharda başlayacak olan The Loop adlı romantik film için anlaşma imzaladılar bile. The Loop, Joe Coomer'ın aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanacak ve filmde sarışın aktörümüzü bir petrol milyoneri olarak izleyeceğiz. Cruz ise, onun ailesinin izini sürmesine yardımcı olan seksi bir kütüphaneciyi canlandıracak.Filmin yönetmenliğini 1997'de çekiği Hands on Hardboy adlı belgeselden sonra ilk uzun metrajlı filmin çekecek olan S.R. Bindler yapacak. Sonbahara kadarsa McConaughey, daha önce duyurduğumuz gibi Sarah Jessica Parker'la Failure to Launch'ta, Penelope Cruz ise Pedro Almadovar'ın yeni filminde rol alacak.
Yorumlar
  • açıkcası cruzu pek başarılı bulduğumu söyleyemem.vanılla skydan beri pek gelişme gösterdiği söylenemez ama mcconaughey için izlenebilir bir film diyorum.

  • McConaugheyi mesajdan sonra özlemiştik ama ben cruzu pek özlediğimi sanmıyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir