14 Mayıs 2010 00:00

Hong Kong Türk Filmleri Festivali başladı

İzmir Sinema Derneği tarafından projelendirilen Hong Kong Türk Filmleri Festivali, Hong Kong’un en büyük alış veriş merkezi Elements’teki The Grand Cinema Salonları’nda başladı.

13-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve bu yıl ilki yapılan Hong Kong Türk Filmleri Festivali'nin açılışı yapıldı.


Festivalde ilk gün Küçük Kıyamet, bugün Beynelminel ve Vizontele Tuuba, 15 Mayıs'ta Yaşamın Kıyısında ve Mutluluk, 16 Mayıs'ta IssızAdam ve Güneşi Gördüm, kapanış günü olan 17 Mayıs'ta da Devrim Arabaları ve Korkuyorum Anne gösterilecek.

Türkiye'den gazeteciler, yapımcılarve birçok davetlinin konuk olduğu festivalde Abdullah Oğuz, Ebru Akel, Cemal Hünel, Hatice Arslan gibi ünlü simalarsa, mazeretlerini bildirerek Hong Kong'taki festival açılışına katılamadılar.

Yorumlar
  • Vizontele tuuba o kadar güzel değil.Keşke Vizontelenin ilki gitseydi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir