15 Mart 2005 14:06

Hopkins'in Jor-El'liği Resmiyet Kazandı

Dark Horizons internet sitesinde yer alan, Antony Hopkins'in yeni Superman filminde çelik adamın Kryptonlu babası Jor-El'i canlandıracağı yönündeki dedikodular doğru çıktı.Filmin yönetmeni Brett Ratner, Hopkins'le iki hafta önce el sıkıştıklarını söyledi:"Bende ciddi bir Brando izlenimi brakıyor. Kendi kendime bu adam kesinlikle Superman'in babası olmalı dedim" şeklinde konuşan Ratner, beyazperdenin ilk Jor-El'i olan Marlon Brando'ya da atıfta bulundu.Ratner ayrıca Superman'in kendisini oynayacak birini halen bulamadığını, aradığı kişinin Örümcek-Adam'daki Tobey Maguire'dan biraz daha kaslı biri olmasını istediğini belirtti.Tecrübeli yönetmen, Superman senaryosunun internette elden ele dolaşmasına izin verdiği yönünde gelen eleştirileri ise şöyle yanıtladı:"İçgüdülerime güveniyorum... Bir senaryo alt tarafı bir senaryodur. Bir film değildir. Benim onu nasıl yorumladığımdır önemli olan. Ayrıca onlar taslaktı, şimdi yenileri geldi."
Yorumlar
  • hopkins... ne diyeyim... çok da önemli değil bence kimin olacağı... filmi de çok merak etmiyorum doğrusu. benim asıl yorumum yönetmenin söylediğine olacak... bence de senaryo değil önemli olan, yorum. metni nasıl parçalayıp yarattığı. gerçi süperman için ne nasıl yaratılır yeniden onu da bilmiyorum. görücez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir