13 Mayıs 2003 23:41

Hopper'lı Frank Sinatra Filmi Tartışmalara Gebe

Filmlerin kötü adamı Dennis Hopper, Frank Sinatra'nın kötü yönünü ele alacak bir İngiliz filminde unutulmaz oyuncu/şarkıcıyı canlandıracak. The Night We Called It A Day isimli dizide efsanevi Frank Sinatra olarak karşımıza çıkacak olan Hopper genellikle sapkın kötü adam rolleriyle tanınıyor. Film Sinatranın 1974 yaptığı Avustralya ziyareti sırasında yaşanan olayları ele alıyor. Bu seyahat sırasında ünlü yıldızın kaba davranışları nedeniyle öfkelenen yerel yetkililer, uçağına benzin ikmali yapmak istememişlerdi. Filmin yapımcısı, Scandal ve Backbeat gibi genellikle tartışma yaratan projelerle tanınan Nick Powell. Filmin diğer yıldızları Portia De Rossi ve Melanie Griffith olacak.
Yorumlar
  • Frank Sinatra hayranı olarak konuşuyorum:Bu adamın bu halleri hep konuşulmuştur zaten.Mafya ile bağlantıları falan ama yine de çok iyi bir sanatçıydı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir