8 Eylül 2006 17:43

Hostel: Part II

Yeni filme kısaca, Otel: Bölüm 2 diyeceğiz!

Otel'in daha da kanlı olacağı söylenen devam filmi çekiliyor. Bunu neredeyse haber yapmayan kalmadı. Sinema izleyicilerini, çok sevenler ve nefret edenler diye bıçak gibi ikiye ayıran serinin yeni filmi kendisine sade ve öz bir isim seçti: Otel: Bölüm 2. Otel: Sabah İşkencesi Dahil veya Otel: 5 Yıldızlı Sadizm gibi isimler bekleyenler biraz şaşıracak ama filmin, seksenlerin isimlerini örnek aldığı söyleniyor. Bu arada, Model Vera Jordanova, Roger Bart ve Richard Burgi ise ekibe katılan sürpriz isimler oldu.
Yorumlar
  • 1.yi izlemeden 2 yi izledim. Kendi adıma zevler tartışılmaz tabi ama film övülen kadar iyi değildi. içerik, konu ve oyunculuğu kötü buldum. Umarım izleyip vaktinizi harcamazsınız ben izledim kesinlikle tavsiye etmiyorum ve 1. bölümüde izlemeyecğim.

  • Gerilim, korku bir yere kadar, tamam. Ama iş çok fazla abartıya kaçınca filimin tadı da kaçıyor. Hele sonunda çocukların kesilen kafayla maç yapmaları :)

  • ilk film gerçekten güzeldi.2. filmin orjinalini izledim şuanda gösterimdekinde çok kesinti var.çoğu sahneyi kesmişler..filmin orjinalini bulursanız onu izleyin,sinemadaki kesilmiştir..iyi seyirler..

  • İlk film daha iyiydi.

  • ilk film güzeldi ama 2. filmi pek begenmedim daha az kan var :)) ama yinede kaçırmayın güzel film...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir