21 Aralık 2012 01:00

'htr2b Dönüşüm' den büyük sürpriz!

28 Aralık cuma günü vizyona girecek olan film Atlas Sinemasında vizyon öncesi bir şanslı çifte özel olarak gösterilecek.

'htr2b Dönüşüm' filminin resmi facebook sayfanında bulunan 'özel gösterim' penceresini 'tık'layan 50 bininci şanslı kişi 27 Aralık gecesi saat tam 24.00’te arkadaşı ile birlikte herkesten önce filmi izleme şansını elde edecek.


'İçinde ne saklı olduğunu asla bilemezsin' sloganıyla yola çıkan filminde bugüne kadar yapılan korku filmi temalarından farklı olarak başrol oyuncusu ve kahramanlar yok. 'htr2b Dönüşüm' de Serkan Altunorak, Veda Yurtsever İpek, Ahmet Somers, Teoman Kumbaracıbaşı, Canan Maktal, Tuğrul Tülek, Kübra Efe, Mesut Özkeçeci, Kutay Sandıkçı, Beyti Engin, Mert Tanık, Enes Mazak, Pervin Bağdat, Berkehan Tüter, Hüseyin Gülhuy, Ekim Mağden ve Aytuğ Civan rol alıyorlar.Fragman için tıklayın

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir