13 Mayıs 2003 23:41

Hudson Maymuncuk İçin Görüşüyor

Şöhrete İlk Adım'ın güzel yıldızı Kate Hudson, Skeleton Key (Maymuncuk) isimli bir korku filminde yer almak üzere görüşmelere başladı. Anlaşma sağlanması durumunda, K-Pax yönetmeni Iain Softley'in filminde anahtar rollerden birini üstlenecek.Halka'nın ardından Amerika'nın aranılan senaryo yazarlarından birine dönüşen Ehren Kruger'in yazdığı senaryo, Halka ile 6. His'in karışımı olarak nitelendiriliyor. Başarılı filmleri çiftleştirip, kırma başarılar elde etme konusunda uzman olan Hollywood, yeni bir formül deniyor gibi gözükse de; en emniyetli yolu deniyor aslında. En iyisi bekleyip görmek.
Yorumlar
  • Bu filmin Anthony Horowitz'in kitabıyla alakası var mı?!

  • KATE HUDSON mühteşemsin!!!!!!!!

  • Hollywood'un aranılan isimlerinden biri olmak için özgün ve yaratıcı olmak gerekmiyor ki! yaptığınız iş, yapımcılara para kazandırıyorsa iyisinizdir. sonuçta the ring amerika'da çok iş yaptı ve dolayısıyla da senaristi bir anda değer kazandı. önümüzdeki dönemde ring'i örnek lan bir sürü korku filmi izliyeceğimizi söyleyebilirim...

  • 1. Ehrem Krueger değil Ehren Krueger olacak.2. Bu adam nasıl olurda Hollywood'un aradığı bir yazar olabilir yahu. Internetten çektiğim Ringu filminin tamamıyle aynısını yazmış adam yahu. Tek fark araya atlar ve çiftlik muhabbetini girmiş olmasıydı. Filmin başındaki kızların muhabbetinden son sahnedeki adamın ölümüne kadar herşey aynı, valla kusura bakmasınlar ama ben bile kassam araya (çiftlik yada atlar haricinde) yeni bir olay koyup yeni bir film senaryosu oluştururum. Zaten herifin adını, Scream üçlemesinin sonuncusunun jeneriklerin de gördüğümden beri unutamıyorum, filmi nasıl batırdığı hala aklımda.haaaa. bu yazının bu makaleyle ne ilgisi var diyosanız onu bilemiicem..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir