13 Kasım 2013 01:00

Hükümet Kadın 2 gişenin zirvesine yerleşti

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren Hükümet Kadın 2 filmi gişede zirveye yerleşti.

Başrolünde ünlü tiyatrocu Demet Akbağ'ın rol aldığı Hükümet Kadın filminin devamı Hükümet Kadın 2, 8 -10 Kasım tarihleri arasında gişenin en başarılı filmi oldu.

Film hafta sonunda 235 bin 31 izleyici sayısına ulaştı. İkinciliği Uğur Yücel'in yönettiği Türk filmi Benim Dünyam, üçüncülüğü Thor serisinin ikinci filmi Thor: Karanlık Dünya (Thor: The Dark World), dördüncü sırayı bir başka Türk filmi olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor , beşinciliği ise bir yeniden çevirim olan gerilim filmi Carrie: Günah Tohumu (Carrie) aldı.

Altıncı sırada animasyon filmi Acemi Gladyatör (Gladiatori di Roma) bulunurken, yedinci sırada Kahraman İkili (Free Birds) adlı bir başka animasyon bulunuyor. Sekizinciliği ilk haftasındaki roman uyarlaması Ender's Game : Uzay Oyunları (Ender's Game), dokuzunculuğu Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) ele geçirirken, son sırada ise Morgan Freeman'lı komedi filmi Last Vegas alıyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir