12 Haziran 2006 16:42

Hulk Yeniden

Marvel yeşil bir dev arıyor

Stan Lee'nin en ünlü karakterlerinden Hulk, 2003 yılında Ang Lee'nin kamerasından beyazperdeye yansımıştı. O günden beri devam filmiyle ilgili dedikodulara yer verdik. Ancak en ciddi açıklama bizzat Marvel'dan Avi Arad aracılığıyla yapıldı.If Magazine'e konuşan Arad, yeni Hulk filminin The Incredible Hulk adıyla sinemalara geleceğini doğruladı ancak bunun bir devam filmi değil yeniden çevrim olacağını söyledi.Arad'ın yeniden çevrimden kastı ise bildiğimiz anlamda remake değil. ''Hulk filmini çok sevmiştim. Farklı bir yaklaşımdı ve tamamen çizgi romanın aynı değildi. Bu sefer çizgi romana çok daha yakın bir film yapmak istiyoruz'' diyor Arad.Her ne kadar Eric Bana'yla yeni film için de konuşulduğu dedikoduları fısıldanıyor olsa da aktör Moviehole'e yaptığı açıklamada stüdyodan hiçbir teklif almadığını dile getirdi.Arad'ın açıklaması da Bana'nınkiyle örtüşüyor. Aynı hikayenin, farklı bir bakış açısıyla sinemalara taşınılması düşünülüyorsa yeniden Bana'yı tercih etmek iki film arasındaki farklılığın gözle görülmesini engeller. Anımsatmadan geçmeyelim, yeni filmde David Duchovy'nin yer alacağı dedikoduları reddedilmiş değil.Duchovny'nin adı Hulk'la anılmaya başlandığında filmin Hulk 2 olarak karşımıza geleceği ve sadece DVD'de yayınlanacağı söyleniyordu. Ancak Arad'ın açıklamaları devam filminden vazgeçildiğini ve en baştan bir Hulk hikayesi için hazırlanmamız gerektiğini açıkça belirtiyor.
Yorumlar
  • ne biçim bir filmdirki ikincisini çakiyorlar.izlenmez yav.hulkun bilgisyar olduğu accaip belli.

  • hulk1 in bence eleştirilecek tek yönü filmin gereksiz yere uzatılmasıdır. animasyonlar ve hulk karakteri süper yapılmış. adamlar işi iyi biliyor.

  • bence hulk1 filminde hulk un az gösterilmesinin nedeni hulk1 in serinin ilk bölümü olmasıydı. daha sonraki serilerde hulk un daha fazla gösterileceğine inanıyorum.birde hulk1 de dikkatimi çeken birşey vardı. filmde hulk atletizm in bütün dallarında rekor kırdı resmen. koşu, uzun atlama, tankı atması(gülle atma), tankın üstüne zorla kaldırması(halter).

  • inşallah güzel bir devam filmi olur

  • ilk film bence biraz sıkıcı geldi efektlere okey ama konu yoksundu yeniden cekılmesı bence iyi en azından devamı icin konu bulunur ilk seride Eric Bana kendini yetersiz bıraktı bana kalırsa başka birini bulsunlar boylesı daha iyi olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir